“Gizemli Mesaj” 30 Haziran’da Sinemalarda

“Gizemli Mesaj” 30 Haziran’da Sinemalarda

Haziran 20, 2023

47 Okunma

"Maskeler aslında bir 'sır' perdesidir!"

Tuhaf bir şekilde ortadan kaybolan ablasını bulmaya çalışan genç bir kadının hikayesini anlatan korku filmi “Gizemli Mesaj”ın vizyona girip seyircilerle buluşmasına sayılı günler kaldı. Tayfun Can Demirtaş’ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği film 30 Haziran’da sinema salonlarındaki yerini alacak.

“Gizemli Mesaj”ın konusu kısaca şöyle: Ailesini trafik kazasında kaybeden Elif’in hayattaki tek dayanağı ablasıdır. Ancak ablasının da gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla Elif kendisini bir kabusun içinde bulur. Halüsinasyonlar görmeye başlayan Elif, bir yandan da ablasını bulmak için araştırma yapar.

Araştırmaları sırasında gizemli bir adam ile tanışan genç kadın, gün geçtikçe gizemli kişi ile ilişkisini ilerletir ve biraz kafasını dağıtmak için onunla birlikte bir adaya gitmeye karar verir. Ancak Elif’in bilmediği şey, ablasının arayanın sadece kendisinin olmadığıdır.

Oyuncu kadrosunda; Erkan Özmen, Ayşegül Kaygusuz, Yaprak Tüter, İsmail Oruç, Gamze Akyer, Çiğdem Batur Güzel, Ayhan Dağ gibi isimlerin yer aldığı “Gizemli Mesaj” 30 Haziran’da sinemalarda!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER