“Galaksinin Koruyucuları 3″ten İlk Fragman!

“Galaksinin Koruyucuları 3″ten İlk Fragman!

Aralık 4, 2022

81 Okunma

Filmin ilk teaser fragmanı yayınlandı!

Marvel Studios, merakla beklenen “Guardians of the Galaxy Vol. 3″den ilk teaser fragmanı yayınlandı. Ayrıca filmin ilk resmi afişi de paylaşıldı.

5 Mayıs 2023’te vizyona girecek olan “Galaksinin Koruyucuları 3” sevilen Marvel üçlemesini noktalayacak. Filmin yönetmen koltuğunda, diğer filmlerde de olduğu James Gunn var. Bu filmin ardından James Gunn, Marvel ve Disney’den ayrılacak ve çalışmalarını tamamen başkanı olduğu DC filmlerine yönlendirecek.

Galaksinin Koruyucularının bu üçüncü macerasında, Star Lord’a hayat veren Chris Pratt ve Gamora’ya hayat veren Zoe Saldana’nın yanı sıra ekibin diğer üyeleri Drax (Dave Baustista), Groot (Vin Diesel), Rocket Racoon (Bradley Cooper), Nebula (Karen Gillan), Mantis (Pom Klementieff) ve Kraglin (Sean Gunn) yeniden bir araya geliyor.

Filmde ayrıca, “Galaksinin Koruyucuları 2″de Ayesha rolüyle izlediğimiz Elizbeth Debicki ve Stakar Ogord olarak kısa bir rolle izlediğimiz Sylvester Stallone de geri dönüyor. Maria Bakalova ise Uzay Köpeği Cosmo’nun seslendirmesiyle kadroya dahil oluyor.

İkinci filmden birkaç yıl sonra geçen filmde ve Peter Quill’in hala Gamora’yı kaybetmenin sersemliğini yaşadığını görüyoruz. Ancak Star Lord, evreni savunmak ve kendilerinden birini korumak için Galaksinin Koruyucularını yeniden bir araya getirmelidir…

Yorum Alanı