Fox TV’nin Yeni Dizisi “Bambaşka Biri”nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Fox TV’nin Yeni Dizisi “Bambaşka Biri”nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Ağustos 30, 2023

16 Okunma

Burak Deniz ve Hande Erçel'in ana karakterleri canlandırdığı “Bambaşka Biri” adlı dizi, 11 Eylül tarihinden itibaren her pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak!Mayıs ayında çekimleri başlanan “Bambaşka Biri

Burak Deniz ve Hande Erçel’in ana karakterleri canlandırdığı “Bambaşka Biri” adlı dizi, 11 Eylül tarihinden itibaren her pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak!

Mayıs ayında çekimleri başlanan “Bambaşka Biri” adlı dizi, Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini üstlendiği bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk bölümü 11 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşacak ve her pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında yerini alacak. Senaryosu Ethem Özışık tarafından yazılan dizi, işlenen bir cinayet sonrasında başarılı savcı Leyla ile ülkenin en başarılı gazetecilerinden Kenan’ın yollarının nasıl kesiştiğini anlatıyor.

Tims&B Productions tarafından üretilen “Bambaşka Biri”, yeni sezonun en erken başlayan yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. Altı yıl aradan sonra ilk kez Fox TV ve Tims&B Productions işbirliğiyle hayata geçirilen dizi, yönetmenlik görevini Neslihan Yeşilyurt’a emanet ediyor.

Kaynak: Box Office Türkiye

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER