Farah Zeynep Abdullah’ın Bihter Rolünü Üstleneceği Yeni Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i Belli Oldu!

Farah Zeynep Abdullah’ın Bihter Rolünü Üstleneceği Yeni Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i Belli Oldu!

Ocak 25, 2023

66 Okunma

Aşk-ı Memnu romanının yeni uyarlamasında Nihal karakterini canlandıracak oyuncu seçildi.

Geçtiğimiz haftalarda, Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eseri “Aşk-ı Memnu”nun film olarak uyarlanacağı ve Bihter karakterine Farah Zeynep Abdullah’ın hayat vereceği ortaya çıkmıştı. Şimdi, projenin Nihal’i de bulundu. Birsen Altuntaş’ın duyurduğuna göre yeni uyarlamada Nihal rolünü Helin Kandemir üstlenecek.

“Kağıt Ev” gibi televizyon dizilerinin ve “Hakan Muhafız”, “Azizler”, “Özel Ders” gibi Netflix yapımlarının yanı sıra Emin Alper’in “Kız Kardeşler” filminde de rol alan Helin Kandemir, genç kuşağın en yetenekli oyuncularından biri olarak değerlendiriliyor.

Kanal D’de yayınlanan ve hala tekrarlarıyla reyting rekorları kılan “Aşk-ı Memnu” dizisinde Bihter karakterini Beren Saat, Nihal’i ise Hazal Kaya canlandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde Ceyda Düvenci’nin “Bambaşka sohbetler” programına katılan Hazal Kaya, filmi ve yeni Nihal’i kimin canlandıracağını çok merak ettiğini açıklamıştı.

Yeni Aşk-Memnu uyarlamasının adı “Bihter” olacak ve film 1900’lü yıllarda geçecek. Filmin bir dijital platformda yayınlanacağı biliniyor ancak hangi platform olduğu henüz açıklanmadı.

Yorum Alanı