“Exorcist: İnançlı” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

“Exorcist: İnançlı” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

Temmuz 29, 2023

27 Okunma

“Exorcist: İnançlı” (The Exorcist: Believer) filminden Türkçe altyazılı ilk fargman paylaşıldı!David Gordon Green’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Exorcist: İnançlı” (The Exorcist: Believer) filminden Türkçe altyazılı ilk fragman geldi. Leslie Odom Jr., Lidya Jewett, Olivia Marcum’un başrollerde olduğu yapımda, usta oyuncu Ellen Burstyn de 50 yıl önce “Şeytan” (The Excorsist) filmindeki rol...

“Exorcist: İnançlı” (The Exorcist: Believer) filminden Türkçe altyazılı ilk fargman paylaşıldı!

David Gordon Green’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Exorcist: İnançlı” (The Exorcist: Believer) filminden Türkçe altyazılı ilk fragman geldi. Leslie Odom Jr., Lidya Jewett, Olivia Marcum’un başrollerde olduğu yapımda, usta oyuncu Ellen Burstyn de 50 yıl önce “Şeytan” (The Excorsist) filmindeki rolünü tekrar ederek kadroya dahil oluyor. Korku filmi sevenleri mutlu edeceğe benzeyen yapım 13 Ekim 2023’te vizyona girecek.

“Exorcist: İnançlı” filminin konusu ne?

Victor Fielding (Leslie Odom Jr.), 12 yıl önce hamile karısının Haiti’deki bir depremde ölümünden sonra kızı Angela’yı (Lidya Jewett) tek başına yetiştirmiştir.

Ama Angela ve arkadaşı Katherine (Olivia Marcum), ormanda kaybolup üç gün sonra başlarına gelenleri hiç hatırlamayarak geri geldiklerinde bir dizi olay ortaya çıkarak Victor’u şeytanın en kötü haliyle yüzleşmeye zorlar. Victor, ümitsizlik ve dehşet içinde benzer bir olaya tanık olmuş, yaşayan tek kişiyi arar: Chris MacNeil’ı (Ellen Burstyn).

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER