Elijah Wood Yeni “Yüzüklerin Efendisi” Filmleri İçin Ne Dedi?

Elijah Wood Yeni “Yüzüklerin Efendisi” Filmleri İçin Ne Dedi?

Nisan 18, 2023

53 Okunma

Efsane üçlemenin Frodo'su, Warner Bros'un yeni filmleri hakkında konuştu.

Orijinal “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesinin yıldızı Elijah Wood, Warner Bros. Pictures’ın daha fazla “Yüzüklerin Efendisi” filmi geliştirme planı hakkındaki tartışmalara katıldı.

Warner Bros. Discovery’nin, Yüzüklerin Efendisi’nin haklarını elinde bulunduran Embracer Group ile çok yıllık bir anlaşma imzaladığı ve yeni filmler üzerinde çalışmaya başlayacakları geçtiğimiz Şubat ayında duyuruldu.

Warner Bros. Yeni “Yüzüklerin Efendisi” Filmleri Planlıyor: Peter Jackson Dahil Olabilir!

Elijah Wood, GQ Magazine ile gerçekleştirdiği yeni bir röportajda filmler hakkında hem destekleyici hem de temkinli konuştu:

Büyülendim ve heyecanlıyım. Şaşırdım – neden şaşırdığımı bilmiyorum çünkü elbette daha fazla film olacaktı. Açıkçası, bunun özünde çok para kazanma arzusu var. Bir grup yönetici ‘hadi gerçekten harika bir sanat yapalım’ demiyor. Ama ticaretten de büyük bir sanat gelebilir. Yani bu iki şey birbirini dışlayan şeyler değil.

Ama Yüzüklerin Efendisi oradan çıkmadı. Bu kitaplara olan tutkudan ve bunların gerçekleştirildiğini görme isteğinden çıktı. Ve umarım bu, sonraki filmler ne olursa olsun, nihayetinde her şeyi ileriye taşıyacak olan şeydir. Umarım, bir senarist ve film yapımcısı işe aldıklarında, özünde aynı motive edici faktör olur – Tolkien’in mirasına saygı ve onu keşfetme coşkusu.”

Orijinal üçlemenin yönetmeni Peter Jackson ile senaryo ortakları Fran Walsh ve Philippa Boyens daha önce, Warner Bros’un bu yeni girişiminde “her adımda gelişmelerden haberdar olduklarını” ve yakın gelecekte Warner Bros. Discovery ile daha fazla konuşacaklarını belirten bir bildiri yayınlamışlardı. Ancak henüz Jackson’ın ya da diğer isimlerin filmlere dahil olup olmadığı belli değil.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER