“Dolunay Katilleri” Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman!

“Dolunay Katilleri” Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman!

Temmuz 10, 2023

91 Okunma

Martin Scorsese imzalı “Dolunay Katilleri” (Killers of the Flower Moon) filminden Türkçe altyazılı yeni fragman!Martin Scorsese imzalı, petrol zengini Osage kabilesinin üyelerinin hedef alınması ve öldürülmesini konu alan tarihi bir drama olan “Dolunay Katilleri” (Killers of the Flower Moon) filminden Türkçe altyazılı yeni bir fragman paylaşıldı!Film, 6 Ekim'den itibaren sınırlı sayıda ...

Martin Scorsese imzalı “Dolunay Katilleri” (Killers of the Flower Moon) filminden Türkçe altyazılı yeni fragman!

Martin Scorsese imzalı, petrol zengini Osage kabilesinin üyelerinin hedef alınması ve öldürülmesini konu alan tarihi bir drama olan “Dolunay Katilleri” (Killers of the Flower Moon) filminden Türkçe altyazılı yeni bir fragman paylaşıldı!

Film, 6 Ekim’den itibaren sınırlı sayıda sinemada gösterime girecek daha sonra 20 Ekim’de tüm dünyada vizyonda olacak. Yapımcılığını Apple Original Films’in üstlendiği “Dolunay Katilleri” henüz belli olmayan bir tarihte Apple TV+’ta yayınlanmaya başlayacak.

Yapımcılığı Apple ile ortak olan Paramount Pictures filminde, Oscar ödüllü Leonardo DiCaprio, Robert De Niro ve Brendan Fraser’ın yanı sıra Jesse Plemons ve Lily Gladstone gibi isimler yer alıyor. Yetenekli oyuncular da göz önüne alındığında, “Dolunay Katilleri”un ödül sezonunda oldukça aktif olması bekleniyor.

Scorsese, filmin senaryosunu Eric Roth’la birlikte, David Grann’in aynı isimli çok satan kitabından uyarlayarak yazdı. Kitap 1920’lerin Oklahoma’sında geçiyor. Yerli Amerikalı Osage kabilesinin hedef alındığı seri cinayetleri ve FBI tarafından yürütülen bir dizi acımasız suçla ilgili soruşturmayı anlatıyor.

Bu yılki Cannes Film Festivali’nde prömiyeri yapılan “Dolunay Katilleri” 9 dakika boyunca ayakta alkışlandı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER