Disney+’ın Yeni Filmi “Bursa Bülbülü”nden Afiş Geldi

Disney+’ın Yeni Filmi “Bursa Bülbülü”nden Afiş Geldi

Aralık 29, 2022

97 Okunma

Dijital yayın platformu Disney+’ın yeni orijinal filmi ‘Bursa Bülbülü’ için geri sayım başladı

Dijital yayın platformu Disney+’ın yeni orijinal filmi “Bursa Bülbülü” için geri sayım başladı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, senaryosunu Ata Demirer’in yazıp, aynı zamanda başrolünde oynadığı ve Hakan Algül’ün yönetmen koltuğunda yer aldığı merakla beklenen orijinal film “Bursa Bülbülü”nün afişi yayınlandı.

“Bursa Bülbülü”nden İlk Fragman Geldi!

13 Ocak’ta sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak olan orijinal yapımın, bugün yayınlanan afişi, 80’li yılların taverna ve gazino dünyasındaki eğlenceli ve samimi anların sinyallerini veriyor. Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan ve en büyük tutkusu kaset çıkarmak olan Cengiz’in hayatını anlatan filmde; Cengiz’in hayatı Taşkın’la karşılaşmasıyla değişir. Taşkın’ın babası, dönemin ünlü bestekarı Şerafettin’in yaptığı bir bestenin kaseti için çok iyi bir çıkış olacağını düşünerek ağabeyinden borç alan Cengiz’in bu süreçte Taşkın ve Taşkın’ın kız kardeşi Arzu ile yaşadığı birbirinden talihsiz olaylar zinciri izleyenlere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

1980 yazında Bursa sahilinde geçen ‘Bursa Bülbülü’nün oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu ve Melek Baykal başta olmak üzere Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker, Irmak Ecem Aydemirgibi birçok önemli isim yer alıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER