Disney’in “The Little Mermaid” Uyarlamasından İlk Fragman Geldi!

Disney’in “The Little Mermaid” Uyarlamasından İlk Fragman Geldi!

Mart 14, 2023

59 Okunma

Live-action Little Mermaid'in ilk fragmanı Oscar'lar sırasında yayınlandı...

Disney Pictures, 1989 yapımı animasyon klasiği “The Little Mermaid”in canlı aksiyon uyarlamasının tam uzunluktaki ilk fragmanını, bu yılın Oscar ödül töreni sırasında yayınladı. Ayrıca filmin yeni afişi de yayınlandı.

Yeni klip, Halle Bailey’nin canlandırdığı Küçük Deniz Kızı Ariel’in babası rolünde Javier Bardem’e, ahtapot cadı Ursula rolünde Melissa McCarthy’ye, Yengeç Sebastian’a dair ilk görüntüleri izleyicilerle buluşturdu.

Maceraya susamış, güzel ve canlı bir genç deniz kızı olan Ariel hakkındaki filmi Rob Marshall yönetti. Kral Triton’un kızlarının en küçüğü ve en cüretkarı olan Ariel, denizin ötesindeki dünya hakkında daha fazla şey öğrenmeyi çok ister ve suyun yüzeyinnni ziyaret ederken atılgan Prens Eric’e (Jonah Hauer-King) aşık olur.

Deniz kızlarının insanlarla iletişim kurması yasak olsa da Ariel kalbini dinlemelidir. Kötü deniz cadısı Ursula ile ona karada yaşama şansı veren ama sonunda hayatını ve babasının tacını tehlikeye atan bir anlaşma yapar.

Kadroda ayrıca Sebastian’ı seslendiren Daveed Diggs, Flounder’ı seslendiren Jacob Tremblay, Scuttle’ı seslendiren Awkwafina, Kraliçe Selina rolünde Noma Dumezweni yer alıyor.

“The Little Mermaid” 26 Mayıs’ta sinemalarda!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER