Disney+’ın “Ben Gri” Dizisinden İlk Resmi Fragman!

Disney+’ın “Ben Gri” Dizisinden İlk Resmi Fragman!

Kasım 2, 2022

114 Okunma

Disney+’ın yeni yerli orijinal yapımı “Ben Gri”den ilk resmi fragman paylaşıldı!Disney+ suç, gizem ve psikolojik gerilim türündeki “Ben Gri” dizisinden ilk resmi fragman geldi. Platformun merakla beklenen yerli orijinal yapımlarından olan “Ben Gri” 16 Kasım’da izleyici ile buluşacak.Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrolünde Timuçin Esen’in yer alıyor. ...

Disney+’ın yeni yerli orijinal yapımı “Ben Gri”den ilk resmi fragman paylaşıldı!

Disney+ suç, gizem ve psikolojik gerilim türündeki “Ben Gri” dizisinden ilk resmi fragman geldi. Platformun merakla beklenen yerli orijinal yapımlarından olan “Ben Gri” 16 Kasım’da izleyici ile buluşacak.

Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrolünde Timuçin Esen’in yer alıyor. Esen’e Ebru Özkan, Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, İlayda Akdoğan, Onur Bilge, Selin Kahraman gibi isimler eşlik ediyor.

“Ben Gri” dizisinin konusu

Başarılı avukat Fuat (Timuçin Esen), eşi Hülya (Ebru Özkan) ve kızları Selin’in (Buçe Buse Kahraman) mutlu aile tablosu Selin’in başına gelenlerle darmadağın olur. Fuat, kızına yaşatılanların intikamını almaya çalışırken kendini gizemli ve tehlikeli bir olaylar zincirinin içinde bulur. Fuat bu süreçte kendi içindeki karanlıkla da yüzleşecektir.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER