Denzel Washington’lı “Adalet 3” Filminden Yeni Fragman!

Denzel Washington’lı “Adalet 3” Filminden Yeni Fragman!

Ağustos 30, 2023

42 Okunma

Denzel Washington’ın başrolde yer aldığı “Adalet” (The Equalizer) serisinin yeni filmi “Adalet 3”ten (The Equalizer 3) yeni fragman geldi!“Adalet” (The Equalizer) serisinin yeni filmi “Adalet 3” (The Equalizer 3) bu Cuma (1 Eylül 2023) vizyona giriyor. Filmin gösterimine günler kalmışken heyecan verici yeni bir fragman paylaşıldı. Richard Wenk, Michael Sloan ve Richard Lindheim’in senaryosu...

Denzel Washington’ın başrolde yer aldığı “Adalet” (The Equalizer) serisinin yeni filmi “Adalet 3”ten (The Equalizer 3) yeni fragman geldi!

Adalet” (The Equalizer) serisinin yeni filmi “Adalet 3” (The Equalizer 3) bu Cuma (1 Eylül 2023) vizyona giriyor. Filmin gösterimine günler kalmışken heyecan verici yeni bir fragman paylaşıldı. Richard Wenk, Michael Sloan ve Richard Lindheim’in senaryosunu kaleme aldığı yapımın yönetmen koltuğundaysa “Adalet” (The Equalizer) ve “Adalet 2” (The Equalizer 2) filmlerini de yöneten Antoine Fuqua oturuyor. Usta oyuncu Denzel Washington’ın başrolde olduğu “Adalet 3” filminde ayrıca Dakota Fanning, Eugenio Mastrandrea, David Denman ve Gaia Scodellaro gibi isimler yer alıyor.

“Adalet 3” (The Equalizer 3) filminin konusu ne?

Robert McCall (Denzel Washington) Güney İtalya’da evinde hisseder fakat çok geçmeden arkadaşlarının yerel mafya liderlerinin kontrolünde olduğunu fark edecektir. Olaylar ölümcül tehlikeler getirdiğinde McCall mafya ile baş ederek arkadaşlarını koruması gerektiğini anlayacaktır.

Yorum Alanı