“Deadpool 3″te Orijinal X-Men Karakterlerinden Sürpriz İsimler Yer Alabilir

“Deadpool 3″te Orijinal X-Men Karakterlerinden Sürpriz İsimler Yer Alabilir

Mayıs 31, 2023

52 Okunma

Orijinal X-Men filmlerinden bazı karakterlerin "Deadpool 3"te yer alabileceği iddia edildi.

Ryan Reynolds’ın ve bir kez daha Wolverine rolünü üstlenen Hugh Jackman’ın birlikte rol aldığı “Deadpool 3” filmiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Güvenilir kaynaklardan aldığı ve genellikle doğru çıkan haberleri duyuran CanWeGetSomeToast’un Twitter’da yaptığı bir paylaşıma göre Wolverine orijinal X-Men filmlerinden gelip Marvel Sinematik Evreni’nde dahil olan tek karakter olmayacak.

Birthday scoop 🥳

Hugh Jackman’s Wolverine won’t be the only X-Man returning in #Deadpool3! Halle Berry, Famke Janssen and James Marsden will also reprise their roles as their Storm, Jean Gray, and Cyclops respectively. pic.twitter.com/GkdCIr5ANK

— CanWeGetSomeToast (@CanWeGetToast) May 29, 2023

“Deadpool 3″te Halle Berry’nin Storm, Famke Janssen’in Jean Grey ve James Marsden’in Cyclops olarak yeniden izleyici karşısına çıkacağı belirtiliyor. Ayrı bir tweet’te ise, biri X-Men filmlerinden diğeri ise Marvel Sinematik Evreni’nden iki kötü karakterin de filme dahil olduğu ve bunların kim olduğunu hayranların “asla tahmin edemeyeceği” iddia ediliyor.

Birthday scoop 🥳

There are TWO other cast members returning for #Deadpool3. One from the Fox X-Men movies and one from the MCU. They’re villains and you would NEVER guess who. I’ll reveal them in due time because it’s far too early, so for now have fun speculating 😇 pic.twitter.com/3CQ58hOSt9

— CanWeGetSomeToast (@CanWeGetToast) May 29, 2023

Halle Berry’nin birkaç gün önce Storm karakterinin saçlarını hatırlatan bir imajla paylaştığı fotoğraf da bu söylentileri alevlendirmişti. Ayrıca Janssen de yakın tarihli bir röportajında Marvel Sinematik Evreni’nin artık çoklu evrenler sayesinde herkesi geri getirebildiğini söylemiş, kendisinin de çok sevdiği Jean Grey olarak geri dönebileceğini ima etmişti.

“Deadpool 3″ün çekimleri geçen hafta Londra’da başladı. Amerikan Yazarlar Birliği’nin grevi nedeniyle, aynı zamanda filmin yazarlarından biri olan Ryan Reynolds sette senaryoya herhangi bir müdahale yapamıyor. Bu durum aktörün doğaçlama yapmasını da engelliyor. Grevden etkilenen diğer yapımlar gibi “Deadpool 3″ün çekimleri de bir süre sonra durmak zorunda kalabilir. Ancak büyük bir aksilik yaşanmazsa film 8 Kasım 2024’te izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı