“Çığlık 6″dan İlk Fragman: Ghostface New York’ta!

“Çığlık 6″dan İlk Fragman: Ghostface New York’ta!

Aralık 15, 2022

63 Okunma

"Scream VI" 10 Mart 2023'te sinemalarda!

Paramount Pictures, “Çığlık 6” için ilk resmi teaser fragmanı yayınladı. Bu yıl Ocak ayında vizyona giren ve olumlu yorumlarla karşılanan 5. “Çığlık” filminin yazarları Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett ve yönetmenleri James Vanderbilt, Kevin Williamson’ın geri döndiği filmde Ghostface ilk kez büyük şehre adım atıyor!

Woodsboro’daki vahşetten sonra hayatta kalmayı başaran kız kardeşler Sam (Melissa Barrera) ve Tara Carpenter (Jenna Ortega) New York’a yerleşip kendilerine yeni bir hayat kurmak isterler. Serinin beşinci filminde, Sam’in orijinal Ghostface katillerinden biri olan Billy Loomis’in (Skeet Ulrich) gayri meşru kızı olduğu ortaya çıkmıştı. Onu, Woodsboro cinayetlerinden esinlenen kurgusal “Stab” filmi serisinin hayranları için hedef haline getiren de buydu.

New York’la birlikte gelen anonimlik Sam’e hayatta kalma şansı veriyor… En azından katil yeniden peşine düşene kadar… Teaser fragmanda kız kardeşlerin metroda kendilerini Ghostface taklitçileri arasında bulmasını görüyoruz. Fragman aynı zamanda hem tanıdık yüzlerden hem de yeni gelenlerden oluşan oyuncu kadrosunu tanıtıyor. Her zaman olduğu gibi, “Çığlık 6″da herkes aynı anda hem şüpheli hem de kurban ve hayranlar bu kez cinayetlerin arkasında kimin olduğunu tahmin etmeye şimdiden başlayabilir.

Melissa Barrrera ve Jenna Ortega’nın yanı sıra Mason Gooding ve Jasmin Savoy Brown da Chad ve Mindy Meeks-Martin olarak geri dönüyor. Ayrıca bu filmde “Çığlık 4″te Kirby Reed karakterine hayat veren Hayden Panettiere ve serinin ana karakterlerinden Gale Weathers olarak Courtney Cox da var. Diğer yandan “Çığlık 6” Neve Campbell’in rol almadığı ilk Çığlık filmi olacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER