Cemal Can Canseven Her Gün 1 Milyon TL Kazandıran Yarışmasıyla Ekranlara Geliyor!

Cemal Can Canseven Her Gün 1 Milyon TL Kazandıran Yarışmasıyla Ekranlara Geliyor!

Temmuz 20, 2023

32 Okunma

Cemal Can Canseven'in sunacağı

Cemal Can Canseven’in sunacağı “Patlat Kazan” yarışmasının ilk bölümü bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak!

Bu akşam, 17 Temmuz’da Star TV‘de, tamamen yerli bir format olan “Patlat Kazan” yarışması izleyicilerle buluşacak. “Survivor” yarışmasındaki performansıyla adından söz ettiren Cemal Can Canseven’in sunuculuğunu üstlendiği bu heyecan dolu yarışma, yaz sezonunun en iddialı yapımlarından biri olarak öne çıkıyor.

Patlat Kazan” yarışması, basit ancak bir formatta ama bir o kadar da büyük bir ödül vaat ediyor. Yarışmacılar, sadece balonları patlatarak her gün tamı tamına 1 milyon TL‘lik bir kazanç fırsatı elde edebilecekler. Bu benzersiz fırsat, izleyicileri ekrana kilitlemeye ve yarışmacıların heyecan dolu mücadelesini yakından takip etmeye başlayacak.

Renkli ve heyecan dolu bir yarışma olan “Patlat Kazan“, 22 farklı yarışmacının katılımıyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu akşam saat 20.00‘de ilk defa seyircilerle buluşacak olan program, ezberleri bozmaya hazırlanıyor. Yarışma, haftada iki kez yayınlanacak ve bir sonraki bölümü çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Her geçen hafta ödül miktarı artacak olan yarışmada, seyircileri büyük heyecan ve sürprizler bekliyor.

Cemal Can‘ın enerjisi, sempatik tavırları ve eğlenceli sunumuyla, izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatacak gibi görünüyor. Bu akşamki ilk bölümüyle seyircileri ekran başına çekecek olan “Patlat Kazan”, yaz sezonunun en çok konuşulan yapımlarından biri olmaya aday.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER