Cem Yılmaz’ın “Do Not Disturb” Filminden İlk Fragman!

Cem Yılmaz’ın “Do Not Disturb” Filminden İlk Fragman!

Eylül 13, 2023

8 Okunma

Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanacak “Do Not Disturb” filminden ilk fragman paylaşıldı!Cmylmz Fikirsanat’ın yapımcısı olduğu, Netflix filmi “Do Not Disturb”den ilk fragman yayınlandı. Yapımda, Cem Yılmaz'ın “Karakomik Filmler” serisindeki “2 Arada” filminde yer alan Ayzek karakterinin ayrı bir macerasını izleyeceğiz.Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin oyu...

Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak “Do Not Disturb” filminden ilk fragman paylaşıldı!

Cmylmz Fikirsanat’ın yapımcısı olduğu, Netflix filmi “Do Not Disturb”den ilk fragman yayınlandı. Yapımda, Cem Yılmaz‘ın “Karakomik Filmler” serisindeki “2 Arada” filminde yer alan Ayzek karakterinin ayrı bir macerasını izleyeceğiz.
Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda kendisine Ahsen Eroğlu, Celal Kadri Kınoğlu, Nilperi Şahinkaya, Özge Özberk ve Bülent Şakrak gibi isimler eşlik ediyor.

“Do Not Disturb” filmi ne zaman yayınlanacak?

Do Not Disturb” 29 Eylül’de Netflix’te izleyici ile buluşacak.

“Do Not Disturb” filminin konusu ne?

Filmin hikayesi ise şöyle; yıllardır vapurlarda garson olarak çalışan Ayzek, pandeminin patlak vermesiyle işsiz kalır. Sonrasında bir otelin gece vardiyasında iş bulan Ayzek’in başına ilk geceden olmadık olaylar gelir.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER