Captain Marvel geri dönüyor! İşte ilk fragman

Captain Marvel geri dönüyor! İşte ilk fragman

Nisan 15, 2023

63 Okunma

Brie Larson'ın Captain Marvel rolüyle geri döndüğü yeni filmde Samuel L. Jackson, Teyonah Parris ve Iman Vellani de yer alıyor.

Uzun zamandır beklenen The Marvels filmi için ilk fragman yayınlandı. Brie Larson’ın Captain Marvel rolüyle geri döndüğü yeni filmde Samuel L. Jackson, Teyonah Parris ve Iman Vellani de yer alıyor. Yeni film 10 Kasım 2023’te vizyona girecek.

The Marvels 10 Kasım 2023’te vizyona girecek

The Marvels, 2019 yılında vizyona çıkan Captain Marvel filminin devamı niteliğinde olacak. Brie Larson’u Captain Marvel olarak izleyeceğimiz filmde Iman Vellani’yi Ms. Marvel, Teyonah Parris’i Monica Rambeau karakteri olarak tekrar görme fırsatı yakalayacağız. Samuel L. Jackson da yine Nick Fury olarak karşımıza çıkacak.

YouTube videoSDNShiftdelete.net

Yeni film Captain Marvel, Ms. Marvel ve Monica Rambeau karakterlerine odaklanan filmde aksiyon sahnelerinin yanı sıra komedi unsurunun da bolca kullanılmış olduğunu görüyoruz. Filmde Monica’nın kazandığı güçler ve bu güçlerin diğer karaktlerimiz üzerinde yaptığı etkiler konu alınıyor.

 

Bu yıl içerisinde çıkacak Marvel dizi ve filmleri!

Bu yıl içerisinde çıkacak Marvel dizi ve filmleri!

Marvel’ın sinematik evreni 2023 yılında da genişlemeye devam ediyor. İşte bu yıl içerisinde çıkacak Marvel dizi ve filmleri.

Kahramanlarımız filmde bu durumun üstesinden gelmeye çalışacaklar. Tabi ki bu sorunun çözümü için ise birlikte çalışmaları gerekecek. Fragmandan anladığımız kadarıyla bu üçlü ilk etapta takım olmakta bir hayli zorlanacak. Nick Fury’nin ise kahramanlarımızın takım olmasında yardımcı olmasını bekleyebiliriz.

Ön tanıtım videosunda filmin kötü karakterine ise kısa bir bakış atma fırsatı yakalıyoruz. Zawe Ashton’ın hayat verdiği yeni kötü karakterimiz elinde Galaksinin Koruyucuları’nın ilk kötüsü Ronan’ınkine benzer bir asa tutuyor. Etrafında Kree ırkını toplayan yeni kötü karakterimizin ismini ise henüz bilmiyoruz. Captain Marvel’ın özellikle Avengers: Endgame filminde yaptıkları ortadayken, kötü karakterimizin de oldukça güçlü olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bir süredir aramızda olmayan Captain Marvel’ı tekrar beyaz perdede görecek olduğumuz için oldukça heyecanlanmış durumdayız. Peki siz The Marvels ve yayınlanan fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

CAPTAIN MARVEL’İ GÖRMEYE GİTTİK! PEKİ, BEĞENDİK Mİ?

YouTube video

Brie LarsonCaptain MarvelmarvelThe Marvels

Yorum Alanı