Barış Arduç’un Yer Alacağı Yeni Dizi Belli Oldu!

Barış Arduç’un Yer Alacağı Yeni Dizi Belli Oldu!

Ağustos 22, 2023

29 Okunma

Dünya genelinde çok sevilen Barış Arduç'un merakla beklenen yeni dizi projesi sonunda açıklandı.Ünlü oyuncu Barış Arduç, yeni sezon için büyük bir giriş yapacak. Dizi ve sinema dünyasının başarılı ismi, ailesiyle kısa bir yaz tatilinin ardından setlere geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Yeni projesiyle ilgili heyecanla beklenen yakışıklı aktörün çalışacağı dizi artık belli oldu.Öncü yap...

Dünya genelinde çok sevilen Barış Arduç’un merakla beklenen yeni dizi projesi sonunda açıklandı.

Ünlü oyuncu Barış Arduç, yeni sezon için büyük bir giriş yapacak. Dizi ve sinema dünyasının başarılı ismi, ailesiyle kısa bir yaz tatilinin ardından setlere geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Yeni projesiyle ilgili heyecanla beklenen yakışıklı aktörün çalışacağı dizi artık belli oldu.

Öncü yapım şirketlerinin en çok tercih ettiği isimlerden biri olan Arduç, OGM Pictures ile işbirliği yapma kararı aldı. Ünlü oyuncu, OGM Pictures‘ın Star TV için hazırladığı iddialı yeni dizisinde başrolde yer alacak. Bu adımıyla Arduç, kariyerindeki ilk büyük çıkışını yaptığı “Kiralık Aşk” dizisiyle özdeşleşen Star TV ile yıllar sonra yeniden çalışma fırsatı bulacak. Arduç‘un dizide ona eşlik edecek partneri henüz kesinleşmedi ancak bununla ilgili görüşmeler sürüyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER