Adult Swim, “Rick and Morty”nin Yaratıcısı İle Yollarını Ayırdı!

Adult Swim, “Rick and Morty”nin Yaratıcısı İle Yollarını Ayırdı!

Ocak 26, 2023

45 Okunma

Adult Swim, “Rick and Morty” dizisinin yaratıcılarından ve seslendirmenlerinden Justin Roiland ile yollarını ayırdı. “Rick and Morty” dizisinin yaratıcılarından ve seslendirmenlerinden olan Justin Roiland, geçtiğimiz haftalarda eski sevgilisine karşı tehdit, dolandırıcılık, fiziksel şiddet ile suçlandı ve bir ön duruşmaya çıktı. Roiland, önümüzdeki Nisan ayında tekrar hakim karşısına çıkmay...

Adult Swim, “Rick and Morty” dizisinin yaratıcılarından ve seslendirmenlerinden Justin Roiland ile yollarını ayırdı. 

Rick and Morty” dizisinin yaratıcılarından ve seslendirmenlerinden olan Justin Roiland, geçtiğimiz haftalarda eski sevgilisine karşı tehdit, dolandırıcılık, fiziksel şiddet ile suçlandı ve bir ön duruşmaya çıktı. Roiland, önümüzdeki Nisan ayında tekrar hakim karşısına çıkmayı beklerken, Adult Swim kendisi ile artık çalışmayacaklarını açıkladı.

Dan Harmon ve Roiland’ın ortaya çıkarttığı “Rick and Morty” dizisinin şu ana kadar 6 sezonu yayınlandı ve 7. ise yolda. Adult Swim ile 10 sezonluk bir anlaşması olan dizi, hem seyirciler hem de eleştirmenler tarafından oldukça beğeniliyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan “Rick and Morty” dizisinde Roiland, Rick ve Morty karakterlerinin ikisini de seslendiriyordu. Adult Swim açıklamasında dizinin devam edeceğini vurguladı ve bu durumda karakterleri seslendirmeleri için yeni isimlerle anlaşacaklar.

Rick and Morty” dizisinin 7. sezonunun bu yaz veya en geç sonbahar başında yayınlanması bekleniyor.

Kaynak

Yorum Alanı