5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Gönül
İMDb 6.9 720P
 • 964İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Gönül

Kemane çalan Piroz, erkek kardeşleriyle beraber köy köy gezerek düğünlerde ve cenazelerde çalıp söylemektedir. Piroz, bir düğünden önce Sümbül adındaki geline sevdalanır. Sümbül de Piroz'a ilk görüşte âşık olur. Sadece kendilerinin bildiğini sandıkları aynı şarkıyı birlikte söylemeye başlarlar. Düğün ise iki aile arasında çıkan trajik bir kavgayla sona erer. Sümbül artık istenmeyen bir gelindir ve öldürülmesi gerekmektedir. Piroz, sevdiğini korumak için mücadeleye girişince köylüleri onun en büyük destekçisi olur. Sümbül'ü kaçıran Piroz, onu kendi göçebe köyüne götürür. Sümbül'ün ailesi bu duruma kabullenmez ve silahlanıp onun peşine düşer. Piroz ise vazgeçmemeye kararlıdır. Zamanında benzer sorunlar yaşamış olan babası Mirze, Piroz'u destekler. Seymen Ağa, Piroz ve Sümbül'ü yakalamak üzereyken köylüler tüm eşyalarını da yanlarına alıp büyük bir nehri aşarak koca köyü uzakta bir yere taşırlar. Oğlunun, sevdiği kadınla mutlu bir şekilde yaşayacağından emin olan Mirze ise arkada kalarak kötü adamlara karşı koyar.

  Etiketler: , , ,
 1. “The Underdoggs” Fragman: Snoop Dogg, Tika Sumpter, Mike Epps Başrollerde
    3 gün Önce   3
  11. Boğaziçi Film Festivali Yarın Başlıyor
    4 gün Önce   7
  11. Boğaziçi Film Festivali Yarın Başlıyor Bu yıl 8-16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan 11. Boğaziçi Film Festivali, sinema salonlarında seyircileriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor.
  Squid Game: The Challenge: 4.56 Milyon Dolarlık Ödülü Kim Kazandı?
    4 gün Önce   5
  Squid Game: The Challenge: 4.56 Milyon Dolarlık Ödülü Kim Kazandı? Squid Game: The Challenge'ın final bölümü yayında!
  Gani Müjde ve BKM’den Adile Naşit Filmi Geliyor!
    2 hafta Önce   15
  Gani Müjde ve BKM’den Adile Naşit Filmi Geliyor! Gani Müjde'nin yazıp yöneteceği "Adile" için oyuncu arayışları başladı.
  13. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali 17 Kasım’da Başlıyor!
    1 ay Önce   27
  13. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali 17 Kasım’da Başlıyor! Festival bu yıl 17-23 Kasım 2023 tarihlerinde, Atlas 1948 Sineması, Kadıköy Sineması ve İBB Beyoğlu Sineması'nda gerçekleşecek.
Yorum Alanı