5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Gönül
İMDb 6.9 720P
 • 169İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Gönül

Kemane çalan Piroz, erkek kardeşleriyle beraber köy köy gezerek düğünlerde ve cenazelerde çalıp söylemektedir. Piroz, bir düğünden önce Sümbül adındaki geline sevdalanır. Sümbül de Piroz'a ilk görüşte âşık olur. Sadece kendilerinin bildiğini sandıkları aynı şarkıyı birlikte söylemeye başlarlar. Düğün ise iki aile arasında çıkan trajik bir kavgayla sona erer. Sümbül artık istenmeyen bir gelindir ve öldürülmesi gerekmektedir. Piroz, sevdiğini korumak için mücadeleye girişince köylüleri onun en büyük destekçisi olur. Sümbül'ü kaçıran Piroz, onu kendi göçebe köyüne götürür. Sümbül'ün ailesi bu duruma kabullenmez ve silahlanıp onun peşine düşer. Piroz ise vazgeçmemeye kararlıdır. Zamanında benzer sorunlar yaşamış olan babası Mirze, Piroz'u destekler. Seymen Ağa, Piroz ve Sümbül'ü yakalamak üzereyken köylüler tüm eşyalarını da yanlarına alıp büyük bir nehri aşarak koca köyü uzakta bir yere taşırlar. Oğlunun, sevdiği kadınla mutlu bir şekilde yaşayacağından emin olan Mirze ise arkada kalarak kötü adamlara karşı koyar.

  Etiketler: , , ,
 1. Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (15-21 Ocak 2023)
    3 gün Önce   10
  Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (15-21 Ocak 2023) 15-21 Ocak haftasında televizyon ekranlarında en çok izlenen yerli diziler belli oldu!Geçen sezonun en yüksek izlenme oranlarına sahip
  Survivor 2023
    4 hafta Önce   24
  Survivor 2023 15 Ocak'ta başlayacak olan Survivor 2023’ün tüm yarışmacıları belli oldu!Uzun zamandır beklenen ve 15 Ocak'ta başlayacak olan Survivor 2023’ün tüm yarışmacıları belli oldu. Ünlüler ve Gönüllüler şeklinde gruplara ayrılan yarışmacılar arasında bu yıl influencer'lar, sporcular ve şarkıcılarla birlikte 4 tanıdığımız oyuncu da yer alacak.
  “Black Adam 2” Filmi Gelecek Mi?
    1 ay Önce   23
  “Black Adam 2” Filmi Gelecek Mi? Dwayne Johnson, yeni bir “Black Adam” filminin DC planlarında olmalığını açıkladı!Dwayne
  Mahkemeden Karar Çıktı: Neşet Ertaş Filmi Vizyona Girmeyecek!
    1 ay Önce   24
  Mahkemeden Karar Çıktı: Neşet Ertaş Filmi Vizyona Girmeyecek!
    2 ay Önce   25
  Mahkemeden Karar Çıktı: Neşet Ertaş Filmi Vizyona Girmeyecek! "Garip Bülbül Neşet Ertaş" için açılan davada tedbir kararı alındı, film vizyona girmeyecek.
Yorum Alanı