5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Foe
İMDb 5.3 Ultra Hd
 • 43İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Foe

Henrietta ve Junior, nesillerdir Junior'ın ailesine ait olan gözlerden uzak bir arazide çiftçilik yapmaktadır, ancak davetsiz bir yabancının şaşırtıcı bir teklifle kapılarına dayanmasıyla sakin hayatları altüst olur. Yeni bir dünyada hayatta kalma şansı için ilişkilerini ve kişisel kimliklerini riske atacaklar mıdır?

 1. Emma Stone Başrollü “Poor Things”ten Yeni Fragman ve Afiş!
    6 ay Önce   71
  Emma Stone Başrollü “Poor Things”ten Yeni Fragman ve Afiş! Emma Stone, Willem Dafoe ve Mark Ruffalo, Yorgos Lanthimos'un modern Frankenstein yorumunda başrollerde!
  Spider-Man (Örümcek Adam) filmleri hangi sırayla izlenir?
    6 ay Önce   74
  Spider-Man (Örümcek Adam) filmleri hangi sırayla izlenir? Bu içeriğimizde, "Spider-Man (Örümcek Adam) filmleri hangi sırayla izlenmeli?" sorusunu cevaplandırdık. İşte Spider-Man izleme sırası!
  Yorgos Lanthimos’un Emma Stone Başrollü Filmi “Poor Things”ten İlk Fragman!
    7 ay Önce   157
  Yorgos Lanthimos’un Emma Stone Başrollü Filmi “Poor Things”ten İlk Fragman! Emma Stone, Willem Dafoe ve Mark Ruffalo, Lanthimos'un modern Frankenstein yorumu için bir araya geldi.
  “John Wick” Yönetmeni Chad Stalhelski ve Michael B. Jordan, Tom Clancy Filmi İçin Bir Araya Gelecek
    11 ay Önce   70
  “John Wick” Yönetmeni Chad Stalhelski ve Michael B. Jordan, Tom Clancy Filmi İçin Bir Araya Gelecek "Without Remorse" devam filmi "Rainbox Six" için hazırlıklar başladı.
Yorum Alanı