5.0
Toplamda 0 oy verildi.
  • ALTYAZI Filmvip
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Fantastik Canavarlar Dumbledore’un Sırları tr dublaj izle
İMDb 5.0 720P
  • 202İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Fantastik Canavarlar Dumbledore’un Sırları tr dublaj izle

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore izle
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore izle ⚡ Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları izle ⚡ aile fantastik macera türündeki 2022 yapımlı filmi full türkçe altyazılı olarak yüksek kalitede izle.
Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları konu ve özeti
Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları izle , Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore izle , Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları Filmini Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle – Profesör Albus Dumbledore, Karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ın büyücülük dünyasını ele geçirme ve kendisini diktatör olarak kurma planlarının farkındadır. Onu kendi başına durduramadığı için Büyüzoolog Newt Scamander’ı tehlikeli bir görevde büyücüler, cadılar ve cesur bir Muggle fırıncıdan oluşan gözü pek bir ekibi yönetmesi için görevlendirir. Yolculukları sırasında hem tanıdık hem de tanıdık olmayan canavarlarla karşılaşırlar ve Grindelwald’ın büyüyen takipçileriyle çatışırlar. Ancak ne kadar risk altında olduğu göz önüne alındığında, Dumbledore yedek kulübesinde çok fazla oturamayacak. (Warner Bros. tarafından yayınlanan bir bildiri)


Yapım yılı : 2022
17 Mayıs 2022 15:01

tt4123432


IMDB : 6.5

Ülkesi :
United Kingdom
United States


Yönetmen : David Yates


Senaryo : J.K. Rowling, Steve Kloves


Oyuncular : Eddie Redmayne
Ezra Miller
Jude Law

Film Süresi : 142 dakika
Diğer Adları : Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore


Yorum Alanı