5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Düğün Sezonu
İMDb 5.8 720P
 • 368İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Düğün Sezonu

Nişanı bozup şehirdeki başarılı bankacılık kariyerini geride bırakarak yeni bir başlangıç için New Jersey'e taşınan Asha (Pallavi Sharda) kendini harika hissetmektedir. Annesi ise en büyük kızı, yeni kurduğu işine gösterdiği ilgiyi kendine bir eş bulmaya göstermediği takdirde, mutlulukla geçecek bir ömrü kaçıracak diye endişelenmektedir. Kontrolü ele alan annesi ona 'en uygun' kişiyi bulmak için çöpçatanlık sitesinde Asha'ya bir profil oluşturur. Diğer taraftan, Ravi'nin (Suraj Sharma) anne babası da oğulları için aynı şeyi düşünmüştür. Asha ile Ravi'nin isteksiz gittikleri ilk randevu bir fiyasko olur. İkisi de hayatlarında farklı noktalarda bulunduklarının hemen farkına varırlar. Annesinin yılmayacağını anlayan Asha, Ravi'ye her ikisinin de kazançlı çıkacağı bir öneride bulunur. Yaklaşmakta olan düğün sezonunu atlatabilmek için sevgiliymiş gibi davranmalarını önerir. Üç ay boyunca gittikleri sayısız davetten, danslardan ve düğün kıyafetlerinden sonra, Asha ve Ravi düşündüklerinden daha fazla ortak yönleri olduğunun yavaş yavaş farkına varır. Sonuçta galiba aileleri haklı çıkmıştır...

  Etiketler: , , , , ,
 1. “Black Mirror” 7. Sezonuyla Geri Dönüyor!
    2 hafta Önce   8
  “Black Mirror” 7. Sezonuyla Geri Dönüyor! Netflix, "Black Mirror"ın yedinci sezonuna onay verdi.
  “The Boys” Spin-Off Dizisi “Gen V”nin İkinci Sezonuna Yeşil Işık!
    1 ay Önce   21
  “The Boys” Spin-Off Dizisi “Gen V”nin İkinci Sezonuna Yeşil Işık! Prime Video "Gen V" dizisini ikinci sezon için yeniledi.
  “Ms. Marvel” 2. Sezonun Geleceği “The Marvels”a Bağlı
    3 ay Önce   46
  “The Witcher” 3. Sezonun İlk Fragmanı Yayınlandı!
    7 ay Önce   49
  “The Witcher” 3. Sezonun İlk Fragmanı Yayınlandı! Yeni sezon iki kısım halinde yayınlanacak.
  Barney Stinson Geri Döndü: Neil Patrick Harris “How I Met Your Father” Dizisinin 2. Sezonuna Katıldı
    10 ay Önce   89
Yorum Alanı