1. Somebody

  Somebody

  1 Sezon 8 Bölüm

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    58

  •  Durum: Devam Ediyor
 1. “I Wanna Dance With Somebody: Whitney Houston Filmi” Sinemalarda!
    1 ay Önce   27
  “I Wanna Dance With Somebody: Whitney Houston Filmi” Sinemalarda! Efsane ses Whitney Houston'a Naomi Ackie'nin hayat verdiği film sinemalarda izleyicileri bekliyor.
  Amerika’da Yeni Yıl Gişesinin Hakimi “Avatar 2”
    4 hafta Önce   26
  Amerika’da Yeni Yıl Gişesinin Hakimi “Avatar 2” "Avatar: The Way of Water" Amerika gişesinin zirvesindeki yerini koruyor.
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (23 Aralık 2022)
    1 ay Önce   27
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (23 Aralık 2022) Bu hafta 4 yeni film vizyona giriyor.Aralarında Whitney Houston’ın hayatını anlatan “I Wanna Dance with Somebody: Whitney Houston Filmi” de var. I Wanna Dance with Somebody: Whitney Houston Filmi (I Wanna Dance with Somebody)Süre: 144dkTür: Dram, Müzikal, TarihYönetmen: Kasi LemmonsSenarist: Anthony McCartenOyuncular: Naomi Ackie, Stanley Tucci, Nafessa WilliamsDünyaca ünlü ...
  ABD Box Office: “Avatar 2” Zirvede, “Babylon” Battı!
    1 ay Önce   11
  ABD Box Office: “Avatar 2” Zirvede, “Babylon” Battı! Son 20 yılın en kötü Noel dönemi gişesinde "Avatar 2" liderliğini korudu.
  32. Gotham Ödülleri Sahiplerini Buldu!
    2 ay Önce   27
  32. Gotham Ödülleri Sahiplerini Buldu! Bu yıl 32. kez dağıtılan Gotham Ödülleri sahiplerini buldu!32. Gotham Ödülleri için kazananlar belli oldu. Bu yılın ‘En İyi Film’ ödülü “Her Şey Her Yerde Aynı Anda”nın (Everything Everywhere All at Once) olurken, ‘En İyi Yönetmen’ “Güneş Sonrası
Background