5.0
Toplamda 0 oy verildi.
 • TR Moly
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Dikkat Köpek Var
İMDb 6.2 1080P
 • 19İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Dikkat Köpek Var

Scott Turner 3 gün sonra yaşadığı küçük kasabadan taşınıp büyük şehre gidecektir, fakat tam gideceği sırada arkadaşı Amos Reed cinayete kurban gider. Amos'un Hooch adında çok güçlü ve deli fişek bir köpeği vardır ve Hooch, Amos'un cinayetine tanık olmuştur. Köpek toplama ekibi Hooch'un deli fişekliğine teslim olunca Turner hiç istemese de mecburen ona bakmaya başlar, temizlik hastası Turner ve dağınık deli fişek Hooch birlikte yaşamaya başlarlar... Hooch'un deli fişekliği Turner'ı hayattan bezdirir... Turner ve Hooch birlikte cinayeti çözmeye çalışırlar... Filmizlerhd.com keyifli seyirler diler.

 1. “Dikkat Köpek Var” Sinemalarda!
    4 hafta Önce   21
  “Dikkat Köpek Var” Sinemalarda! Filmin ilk 10 günlük bilet gelirleri sokak hayvanlarına destek olacak!
  Netflix’in ocak ayı takvimi yayınlandı! Harry Potter serisinden kötü haber
    1 ay Önce   19
  Netflix’in ocak ayı takvimi yayınlandı! Harry Potter serisinden kötü haber Netflix'in ocak 2023'te yayınlayacağı içerikler belli oldu. Listede büyük yapımlar bir yana, platforma veda edenler de bulunuyor.
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (4 Kasım 2022)
    3 ay Önce   49
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (4 Kasım 2022) Bu hafta 3’ü yerli 7 film vizyona giriyor.Aralarında bu yılın en beğenilen filmlerinden
Yorum Alanı