5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Carter
İMDb 7.4 720P
 • 193İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Carter

Hafızasını kaybetmiş bir hâlde uyanan bir adam, kulağındaki cihazdan gelen gizemli bir sesin talimatlarını takip ederek tehlikeli bir rehine kurtarma operasyonuna atılır. 'Senin adın Carter. Eğer hepimizin yaşamasını istiyorsan lütfen bana güven.' 'Carter', DMZ'den çıkan ölümcül virüsten kaynaklanan ve iki aydır Amerika ile Kuzey Kore'yi kasıp kavuran pandeminin ortasında uyanır ama geçmişine dair hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Kafasında gizemli bir cihaz, ağzının içindeyse ölümcül bir bomba vardır. Kulaklarındaki tuhaf ses ona emirler verir. Eğer 'Carter' virüsün tek panzehiri olan kızı kurtaramazsa bombanın her an patlama tehlikesi vardır. Bir yandan da CIA ve Kuzey Kore askerleri 'Carter'ın ensesindedir. Carter görevini başarıyla tamamlamak için Kuzey'e gitmeli ve kızı bulmalıdır.

  Etiketler: , ,
 1. 2023 Oscar Adayları Açıklandı!
    3 gün Önce   23
  2023 Oscar Adayları Açıklandı! 95. Akademi Ödülleri daha iyi bildiğimiz adıyla Oscar Ödülleri için 2023 yılı adayları açıklandı! 2023 Oscar Ödülleri için adaylar açıklandı. “All Quiet on the Western Front”, “The Banshees of Inisherin” ve “Everything Everywhere All at Once” aday listesinde öne çıkan yapımlar oldu.Bu yıl Jimmy Kimmel’ın sunacağı Oscar Ödül Töreni, 12 Mart 2023’te Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.2023 ...
  BAFTA Adayları Açıklandı!
    1 hafta Önce   14
  BAFTA Adayları Açıklandı! Bu yıl 76. kez dağıtılacak BAFTA ödülleri için tüm adaylar açıklandı.
  2023 Altın Küre Ödülleri açıklandı!
    2 hafta Önce   18
  2023 Altın Küre Ödülleri açıklandı! Bu yıl 80. kez düzenlenen Altın Küre Ödülleri açıklandı! İşte ödül almaya hak kazanan isimler ve yapımlar...
  Netflix, 2022’de en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı!
    4 hafta Önce   12
  Netflix, 2022’de en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı! Netflix, 2022 yılında en çok izlenen orijinal dizi ve filmleri açıkladı. Listenin tepesindeki yapım ise oldukça şaşırttı.
  2023 Altın Küre ödülleri için adaylar belli oldu!
    2 ay Önce   27
  2023 Altın Küre ödülleri için adaylar belli oldu! Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Altın Küre ödüllerinin 80. yılı için adaylar sonunda resmi olarak açıklandı.
Yorum Alanı