8.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Black Mirror
İMDb 8.8 720P
 • 108İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Black Mirror

Her sezonunda ve her bölümünde farklı konu işleyen dizi ayrıca her sezonunda bambaşka bir yapım haline gelmekte, farklı oyuncular, farklı yönetmenler ve farklı senaristler. Bu yüzden aslında tüm dizi işleyişi farklı şekilde ama dizi sezonlarının ortak taraflarından biri Black Mirror. Yani kara ayna. Anlamı ne mi?. Elimizden düşüremediklerimiz. Telefon, bilgisayar, gliax, tablet dünya nereye gidiyor ? Yanımızdaki ile bile konuşmaz yazışır olduk, kara aynalara bakarak. Aynanın içinden görünen mobil programcıklar.Bir diğer ortak yanı ise insanların seçimleri... Seçimlerin sonucunda doğan çaresizlikler. İşte tam burada teknolojinin insanoğluna verdiği zararları inceleyen ve bunu işleyen yapım tüm olağan durumlara değinmekte. Bir karşı duruşluluğun yapımı olan Black Mirror bu yüzden tüm dizi ve filmlerden ayrılmayı başarıyor...

  Etiketler: , , , , , ,
 1. BBC One’ın Yeni Suç Dizisi The Gold’dan İlk Fragman
    4 gün Önce   8
  BBC One’ın Yeni Suç Dizisi The Gold’dan İlk Fragman BBC One, yaklaşmakta olan suç draması The Gold'un resmi fragmanını yayınladı.
  İstediğiniz Bölümden Başlayabilirsiniz: “Kaleidoscope”
    2 ay Önce   50
  İstediğiniz Bölümden Başlayabilirsiniz: “Kaleidoscope” Netflix'in yeni soygun dizisinde bölümler sıralı değil!
Yorum Alanı