8.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Black Mirror
İMDb 8.8 720P
 • 180İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Black Mirror

Her sezonunda ve her bölümünde farklı konu işleyen dizi ayrıca her sezonunda bambaşka bir yapım haline gelmekte, farklı oyuncular, farklı yönetmenler ve farklı senaristler. Bu yüzden aslında tüm dizi işleyişi farklı şekilde ama dizi sezonlarının ortak taraflarından biri Black Mirror. Yani kara ayna. Anlamı ne mi?. Elimizden düşüremediklerimiz. Telefon, bilgisayar, gliax, tablet dünya nereye gidiyor ? Yanımızdaki ile bile konuşmaz yazışır olduk, kara aynalara bakarak. Aynanın içinden görünen mobil programcıklar.Bir diğer ortak yanı ise insanların seçimleri... Seçimlerin sonucunda doğan çaresizlikler. İşte tam burada teknolojinin insanoğluna verdiği zararları inceleyen ve bunu işleyen yapım tüm olağan durumlara değinmekte. Bir karşı duruşluluğun yapımı olan Black Mirror bu yüzden tüm dizi ve filmlerden ayrılmayı başarıyor...

  Etiketler: , , , , , ,
 1. “Black Mirror” 7. Sezonuyla Geri Dönüyor!
    3 hafta Önce   11
  “Black Mirror” 7. Sezonuyla Geri Dönüyor! Netflix, "Black Mirror"ın yedinci sezonuna onay verdi.
  Haziran’da Netflix: The Witcher, Black Mirror, Extraction 2…
    6 ay Önce   59
  Black Mirror hayranlarına müjde: 6. sezon tarihi belli oldu! İşte ilk fragman
    7 ay Önce   82
  Black Mirror hayranlarına müjde: 6. sezon tarihi belli oldu! İşte ilk fragman Netflix, Black Mirror'un 6. sezonu için ilk fragmanı yayımladı. Bununla beraber yeni sezonun vizyona gireceği tarih de belli oldu.
  “Black Mirror” 6. Sezondan İlk Fragman Yayınlandı!
    8 ay Önce   79
  “Black Mirror” 6. Sezondan İlk Fragman Yayınlandı! Black Mirror yeni sezonuyla Haziran'da Netflix'te!
  “Black Mirror”ın Yeni Sezonu Ufukta Göründü
    8 ay Önce   72
  “Black Mirror”ın Yeni Sezonu Ufukta Göründü Black Mirror'ın son sezonundan bu yana neredeyse dört yıl geçti, ancak 6. sezon için bekleyiş yakında sona erecek gibi görünüyor.
Yorum Alanı