5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Baby
İMDb 7.9 720P
 • 244İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Baby

Baby izle , Baby 2015 Filmini Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle - Ulus, terörist güçler tarafından sürekli tehdit altındadır ve ortalama vatandaş, hükümetimizin düzenlediği ve durdurduğu tehlikeler ve saldırılardan habersizdir. Ortalama bir Hintli günlük kaygılar için savaşırken, kendisi ve ailesi için, onları koruyan üniformalı erkekler ve kadınlar olduğu için farkında olmadığı daha derin ve daha ciddi tehlikeler vardır. Milleti kendilerinden önde tutan erkekler ve kadınlar, umursadıkları için tarihimizi şekillendiren erkekler ve kadınlar! Ajay (Akshay Kumar), gizli bir Karşı İstihbarat Birimi kurmak için Kuvvetlerin en iyileri arasından seçilen seçkin bir ekibin parçası olan böyle bir subaydır. Ajay, bir terörist saldırı planını bozarken ülkemiz için önemli bir tehlike bulur - kendi varlığımızın özünde zarar verme ve korku yaratma planı. Plan, organizasyonunun tüm dünyada kolları olan fanatik bir komutan tarafından yönetiliyor. Günler geçtikçe, ünite zamanla daha zor engellerle karşı karşıya kalır ve tehlikeler artar. Birimin üyeleri her zaman ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve evlerimizde güvenle uyuyabilmemiz için bizi tüm güçleriyle korumak için dik dururlar. Muhafızlarımız kötülük ortadan kalkana kadar durmayacakları için Katmandu, İstanbul, Abu Dabi, Delhi ve Mumbai'de gizli ve cüretkar faaliyetler yürütülüyor. Psikopat Mevlana Rehman ve onun şeytani çetesi Hindistan'ı terörize etmeyi başarabilecek mi? Hindistan hükümeti reaktif bir moddan proaktif bir moda geçip grev yapacak mı? Ajay ve ekibi bu terör dalgasını durdurabilecek mi?

  Etiketler: , , , ,
 1. Nicole Kidman ve Antonio Banderas, Erotik Gerilim “Babygirl”de!
    1 hafta Önce   11
  Nicole Kidman ve Antonio Banderas, Erotik Gerilim “Babygirl”de! Filmde ayrıca Jean Reno, Harris Dickinson ve Sophie Wilde rol alıyor.
  Animasyon “Babylon 5” Filmi Geliyor
    7 ay Önce   149
  Animasyon “Babylon 5” Filmi Geliyor 90'ların ikonik bilim kurgu dizisi animasyon filme uyarlanıyor.
  “Babylon”dan Sonra İzleyebileceğiniz Hollywood Konulu 10 Harika Film!
    10 ay Önce   70
  ABD Box Office: “Avatar 2” Zirvede, “Babylon” Battı!
    11 ay Önce   85
  ABD Box Office: “Avatar 2” Zirvede, “Babylon” Battı! Son 20 yılın en kötü Noel dönemi gişesinde "Avatar 2" liderliğini korudu.
  Margot Robbie’li “Babylon”dan Yeni Bir Tanıtım Yayınlandı
    1 sene Önce   88
  Margot Robbie’li “Babylon”dan Yeni Bir Tanıtım Yayınlandı Damien Chazelle imzalı filmde Brad Pitt de rol alıyor.
Yorum Alanı