5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Baby
İMDb 7.9 720P
 • 95İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Baby

Baby izle , Baby 2015 Filmini Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle - Ulus, terörist güçler tarafından sürekli tehdit altındadır ve ortalama vatandaş, hükümetimizin düzenlediği ve durdurduğu tehlikeler ve saldırılardan habersizdir. Ortalama bir Hintli günlük kaygılar için savaşırken, kendisi ve ailesi için, onları koruyan üniformalı erkekler ve kadınlar olduğu için farkında olmadığı daha derin ve daha ciddi tehlikeler vardır. Milleti kendilerinden önde tutan erkekler ve kadınlar, umursadıkları için tarihimizi şekillendiren erkekler ve kadınlar! Ajay (Akshay Kumar), gizli bir Karşı İstihbarat Birimi kurmak için Kuvvetlerin en iyileri arasından seçilen seçkin bir ekibin parçası olan böyle bir subaydır. Ajay, bir terörist saldırı planını bozarken ülkemiz için önemli bir tehlike bulur - kendi varlığımızın özünde zarar verme ve korku yaratma planı. Plan, organizasyonunun tüm dünyada kolları olan fanatik bir komutan tarafından yönetiliyor. Günler geçtikçe, ünite zamanla daha zor engellerle karşı karşıya kalır ve tehlikeler artar. Birimin üyeleri her zaman ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve evlerimizde güvenle uyuyabilmemiz için bizi tüm güçleriyle korumak için dik dururlar. Muhafızlarımız kötülük ortadan kalkana kadar durmayacakları için Katmandu, İstanbul, Abu Dabi, Delhi ve Mumbai'de gizli ve cüretkar faaliyetler yürütülüyor. Psikopat Mevlana Rehman ve onun şeytani çetesi Hindistan'ı terörize etmeyi başarabilecek mi? Hindistan hükümeti reaktif bir moddan proaktif bir moda geçip grev yapacak mı? Ajay ve ekibi bu terör dalgasını durdurabilecek mi?

  Etiketler: , , , ,
 1. “Babylon”dan Sonra İzleyebileceğiniz Hollywood Konulu 10 Harika Film!
    1 hafta Önce   5
  ABD Box Office: “Avatar 2” Zirvede, “Babylon” Battı!
    1 ay Önce   13
  ABD Box Office: “Avatar 2” Zirvede, “Babylon” Battı! Son 20 yılın en kötü Noel dönemi gişesinde "Avatar 2" liderliğini korudu.
  Margot Robbie’li “Babylon”dan Yeni Bir Tanıtım Yayınlandı
    2 ay Önce   31
  Margot Robbie’li “Babylon”dan Yeni Bir Tanıtım Yayınlandı Damien Chazelle imzalı filmde Brad Pitt de rol alıyor.
  2023 Oscar Adayları Açıklandı!
    5 gün Önce   24
  2023 Oscar Adayları Açıklandı! 95. Akademi Ödülleri daha iyi bildiğimiz adıyla Oscar Ödülleri için 2023 yılı adayları açıklandı! 2023 Oscar Ödülleri için adaylar açıklandı. “All Quiet on the Western Front”, “The Banshees of Inisherin” ve “Everything Everywhere All at Once” aday listesinde öne çıkan yapımlar oldu.Bu yıl Jimmy Kimmel’ın sunacağı Oscar Ödül Töreni, 12 Mart 2023’te Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.2023 ...
  Oscar Adayları Açıklandı!
    7 gün Önce   16
  Oscar Adayları Açıklandı! 95. Akademi Ödülleri'nin adayları açıklandı.
Yorum Alanı