5.0
Toplamda 0 oy verildi.
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Anonymous
720P
 • 112İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Anonymous

Elizabeth dönemi İngiltere’sinde geçen hikaye yüzlerce yıldır onlarca entellektüelin kafasını kurcalayan bir soruya odaklanıyor: İngiliz edebiyatının en büyük ismi William Shakespeare’in eserlerinin arkasında başka biri mi vardı? Onlarca edebiyat eseri başka birilerinin kaleminden çıkmış olabilir miydi? Konuya ömrünü adamış uzmanlar, yazılmış onlarca kitap ve üretilen teorilerden sonra şimdi Roland Emmerich, Anononim filmiyle İngiliz edebiyatına aynı soruyu soruyor. Dönemin skandal dolu siyasetine ayna tutarak, Kraliyet ailesinin küstah ve güç tutkunu hali Londra’da ‘sahneleniyor..

  Tür: Uncategorized
  Etiketler: ,
 1. Heyecanlandıran duyuru: Cyberpunk 2077 dizisi geliyor!
    2 ay Önce   15
  Heyecanlandıran duyuru: Cyberpunk 2077 dizisi geliyor! Dünyaca ünlü oyunlardan Cyberpunk 2077 için yeni bir live-action projesi üzerinde çalışıldığı duyuruldu. İşte ayrıntılar...
  Oscar ödüllü yönetmenden: Elon Musk’ın hayatı film oluyor
    9 ay Önce   72
  Oscar ödüllü yönetmenden: Elon Musk’ın hayatı film oluyor Elon Musk'ın hayatı film oluyor. Oscar ödüllü yönetmen Alex Gibney, Musk'ın dünyaya etkisini ele alacak bir belgesel hazırlıyor.
Yorum Alanı