5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Aferim!
İMDb 9.5 720P
  • 183İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Aferim!

Aferim! izle
⚡ Aferim! izle ⚡ dram komedi macera türündeki 2015 yapımlı filmi full türkçe altyazılı ve türkçe dublaj olarak yüksek kalitede izle.
Aferim! konu ve özeti
Aferim! izle , Aferim! 2015 Türkçe Dublaj Altyazılı Filmi Full izle – Hikaye 19. yüzyılın başlarında Eflak’ta, Costandin adlı yerel bir polisin, Iordache adlı bir boyar (yerel bir soylu) tarafından, bir ilişkisi olduktan sonra boyarın mülkünden kaçan bir Çingene kölesi olan Carfin’i bulması için tutulduğu zaman gerçekleşir. boyarın karısı Sultana. Costandin’e Carfin’i bulma görevi verilir. Kostantin kaçağı bulmak için heyecan verici deneyimlerle dolu bir yolculuğa çıkar. Mirası çağdaş Rumen toplumunda hala hissedilse de, çingene köleliği 19. yüzyılın ortalarına kadar sona ermedi ve 14. yüzyıldan o zamana kadar sürdü. Bu olaydan çok az kişinin haberdar olmasına ve kamuoyunda neredeyse hiç gündeme gelmemesine rağmen, vardı.


Yapım yılı : 2015
10 Temmuz 2022 09:55

tt4374460


IMDB : 7.6

Ülkesi :
Bulgaria
Czech Republic
Fransa
Romania


Yönetmen : Radu Jude


Senaryo : Radu Jude, Florin Lazarescu


Oyuncular : Mihai Comanoiu
Teodor Corban
Toma Cuzin

Ödüller : 23 ödül & 8 Adaylık.
Film Süresi : 108 dakika
Diğer Adları : Aferim!

  Tür: Dram Filmleri
  Etiketler: , ,
Yorum Alanı