5.0
Toplamda 0 oy verildi.
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
24 Redemption i 720p
İMDb 0.4 720P
  • 176İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

24 Redemption i 720p

24: Redemption izle
⚡ 24: Redemption izle ⚡ aksiyon macera suç türündeki 2008 yapımlı filmi full türkçe altyazılı olarak yüksek kalitede izle.
24: Redemption konu ve özeti
24: Redemption izle , 24: Redemption Filmi Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle – Amerika Birleşik Devletleri’nden kendi kendini empoze eden bir sürgün olan kurgusal Afrika ülkesi Sangala’da, eski hükümet ajanı Jack Bauer, önceki teknikleri hakkında bir soruşturmadan kaçmaya ve geçmişinden kaçmaya çalışır. Bauer’in bir arkadaşı olan Carl Benton, misyoner topluluğunun çocukları için bir yetimhane okulu işletiyor. Juma adında bir dönek savaş ağası generalinin sağ kolu olan Albay Dubaku, yetim çocukları kaçırıyor ve hükümeti devirmek için onları Juma’nın ordusuna zorla dahil ediyor. Juma kontrolü ele geçirmeden önce, Bauer ve Benton çocukları kurtarmak ve onları ulustan çıkarmak için birlikte çalışmalıdır. Bu arada, Başkan Noah Daniels, Göreve Başlama Günü’nde (Cherry Jones) Washington DC’deki ilk kadın başkan Allison Taylor’a ofisi devrediyor. Daniels darbeyi öğrendiğinde, dönek general kontrolü ele geçirmeden hemen ülkeyi terk etmek ister, ancak Taylor’ın başka fikirleri vardır. Taylor’ın oğlu Roger ve nişanlısı Samantha, çalıştığı yerel aracılık işindeki şüpheli para transferlerini duyunca araştırmaya başlarlar. Hem Jonas Hodges hem de General Juma, hükümeti parasal kazanç için yok etmeyi planlıyor, ancak ne Hodges ne de Roger bunun farkında değil.


Yapım yılı : 2008
24 Haziran 2022 10:40

tt0813980


IMDB : 7.4

Ülkesi :
United States


Yönetmen : Jon Cassar


Senaryo : Joel Surnow, Robert Cochran, Howard Gordon


Oyuncular : Bob Gunton
Cherry Jones
Kiefer Sutherland

Ödüller : 5 Primetime Emmy Adaylığı. 1 ödül & 17 adaylık. total
Film Süresi : 84 dakika
Diğer Adları : 24: Redemption

  Etiketler: , , ,
Yorum Alanı